نمایش سایدبار

قوانین عضویت

با توجه به اصلاح و ویرایش قوانین شما کاربر گرامی توصیه می شود حتمن این قوانین را تا انتها مطالعه کنید.

عضویت در دوربری رایگان بوده و هیچ مبلغی بابت عضویت از شما دریافت نمی شود.
استفاده از طرح های رایگان در قبال عضویت خواهد بود.
تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به سرویس ها مسدود می گردد . نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد . همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت.
کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در قسمت نظرات سایت از کلمات مناسب استفاده نمايند . در صورت مشاهده واژه های نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع می گردد
هرگونه تبلیغ در محتوای موضوعات و پست های ارسالی کاربران و همچنین هرگونه تبلیغ با مضمون طراحی سایت، هاست، پیامک، طراحی ماژول و تبلیغاتی از این دست ممنوع است. این قانون شامل تمام گروه های کاربری می شود.
لطفا از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جدا خودداري فرماييد . در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آن ها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي کاربر به انجمن ها قطع خواهد شد .
لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد . اين را بدانيد که اين انجمن محل آموزش است و کساني هستند که سوال هايشان بسيار ابتدايي مي باشد لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيدا خودداري فرماييد .
کاربران وظیفه دارند تمام مطالب خود را با زبان شیرین پارسی در سایت درج کرده و از به کار بردن عبارات و الفاظ مغایر با فرهنگ ایرانی خودداری نمایند .

۲ نظر to “قوانین عضویت”

  1. baharparnyan گفت:

    سلام وقت بخیر …سایت شما عالی هست…ی سری کار انجام دادم تو زمینه عکس های دوربری شده کجا میتونم بفرستم ک دیگران هم استفاده کنند؟🌷

    1+

دیدگاهی بگذارید

در روند طراحی بیشترین انرژی و زمان صرف دوربری تصاویر می شود، به این فکر افتادم که تصاویری را که دوربری می کنم در اختیار شما دوستان عزیز هم قرار دهم. به همین دلیل این سایت را با نام دوربُری ایجاد کردم.

فهمیدم! محمدهادی دهقان